ptasiek28

Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 226

PostWysłany: Wto 22:34, 21 Sie 2007    Temat postu:

Nasz trener zglosil sie do nas poniewaz chcial powiedziec conieco na temat sezonu ktory juz za kilka dni startuje: 'Jestem bardzo optymistycznie nastawiony jezeli chodzi o nasze wyniki w sezonie, zrobilem co moglem aby ulepszyc nasz sklad i mysle ze udalo mi sie. Zrobilem co do mnie nalezalo. Teraz wielkim problemem bedzie dla mnie wylonienie pierwszego skladu, gdyz mamy w swoich szeregach tylu klasowych zawodnikow ze jest z czego wybierac. Dziekuje za tak pozytywne przywitanie mnie kibicow jako nowego trenera Valencii' powiedzial ptasiek28. Trener poprosil nas o umieszczeniu pelnej listy zawodnikow przybylych do nas i tych ktorzy od nas odeszli, a wiec tak robimy: wg pozycji

PostWysłany: Śro 20:39, 22 Sie 2007    Temat postu:

po tym jak opublikowano terminarze 1 kolejki Extra Ligi oraz Ligi Mistrzów głos zabrał trener Milanu - SuperSnajper :
" W lidze czeka nas arcywazny mecz z Realem Madrty który w to okienko transferowe wzmocnił sie wieloma piłkarzami i jest faworytem do triumfu w tych rozgrywkach. W Lidze Mistrzów pierwszy mecz zagramy z słabszym przeciwnikiem jakim jest Werder Brema. To, że my jestesmy faworytami wcale nie jest takie łatwe gdyz ciązy na nas presja nie tylko ze strony prasy, ale przedewszystkim ze strony kibiców. Chiałbym zagrać przynajmniej w 2 finałach rozgrywek, najlepiej w Lidze Mistrzów na Santiago Berna Beu( na zdjeciu ) i w Extra Lidze na San Siro - Mediolan ( na zdjęciu) czyli u siebie. Gdyby w jednym z tych meczów padł wynik kożystny dla nas byłoby to spełnieniem moich marzeń. jest to możliwe, ale i ja i zawodnicy musimy ciężko pracować i kroczyc od zwyciestwa do zwycięstwa !"

Santiago Berna Beu

San Siro - Stadio Giuseppe Meazza

Ostatnio zmieniony przez SuperSnajper dnia Czw 17:54, 23 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz

As Roma - Werder Brema -> Roma
Jak jest z przewidywaniami trenera ptaśka28, zoabczymy juz dzis wieczorem.

PostWysłany: Czw 19:41, 23 Sie 2007    Temat postu:

The Times: "Dzis zostaly rozegrane 1-sze kolejki ligowe. Niewatpliwie w Londynie tego dnia oczy wszystkich fanow byly zwrocone na mecz FC Porto : Chelsea Londyn. Na stadionie Estádio do Dragao usiadl komplet widzow czyli 50 tys. 948 osob. Wszyscy chcieli zobaczyc oby dwa zespoly ktore tylko w zasadzie przypominaly personalnie poprzedni sezon. Mecz zaczol sie o 18.45. 1-si do znacznych ataku przeszli gospodarze. Juz w 8 minucie zostal podyktowany slusznie rzut karny po faulu na Voroninie. Sam poszkodowany chcial wymiezyc sprawiedliwosc. Jednakze tego dnia czeski bramkarz P.Cech okazal sie lepszy i obronil strzal Voronina. Dalsza czesc meczu to pilkarskie szachy. Jedna i druga druzyna nie chciala stracic 1-sza bramki. Udalo sie to zawodnikom FC Porto. W 39 minucie bramkarza Chelsea pokonal nowy nabytek-J.Moutinho ! Caly stadion oszalal ! Faworyzowana Chelsea nie grala pieknego futbolu przy czym stracila bramke w najmniej oczekiwanym momencie ! 1:0 dla gospodarzy...Ten fakt podzialal na londynczykow jak plachta na byka ! Chelsea przeszla do zmasowanych atakow ! Juz w niespelna 44 minucie czyli w 5 minut po stracie bramki wynik ulegl zmianie. Po koronkowej akcji bramke wyrownujaca strzelil K.J.Huntelaar. W tym momencie stadion ucichl. Slychac bylo tylko skromna grupke przyjezdnych z Angli ! Do przerwy wynik nie ulegl zmianie i smialo mozna stwierdzic ze byla to sensacja ! Chelsea remisowala z FC Porto 1:1. Na druga polowe oby dwie druzyny wyszly na boisko bez zmian. Poczatek drugiej polowy to juz nie przewaga FC Porto tylko Chelsea. Mozna powiedziec atak za atakiem ! Najpierw uderzal bardzo groznie Drogba, nastepnie Reyes lecz nie udawalo im sie pokonac bramkarza gospodarzy. Smiale ataki londynczykow spowodowaly rozgoryczenie i gniew gospodarzy. Efektem tego bylo brutalne wejsc w nogi A.Robbena pomocnika FC Porto. Robben zszedl z boiska z kontuzja a zawodnik ktory sfaulowal nie dostal nawet zoltej kartki ! Za poszkodowanego Robbena wszedl na boisko pozyskany z O.Lyonu-F.Malouda. Druzyna z Anglii byla bardzo rozwsciecznona tym iz za takie przewinienie nie pokazano nawet zoltej kartki! W odwecie Chelsea postapila najlepiej jak mogla. W 61 minucie S.Aguero wpisal sie na liste strzelcow ! Bylo 1:2 dla Chelsea i wszystko wracalo do normy. Z wiadomych przyczyn mecz toczyl sie dalej pod dyktando FC Porto. Gospodarze chcieli za wszelka cene wyrownac i sprawic nielada sensacje. Padla wkocu bramka ! Lecz nie wyruwnujaca ! Ni z gruszki ni z pietruszki w 83 minucie zostal sfaulowany na 45 metrze lampard. Po chwili tenze zawodnik ostra centra w pole karne gospodarzy swietnie obsluzyl J.Terrego ktory kapitalnym strzalem z glowy pokonal bramkarza FC Porto-P.Robinsona. Byl to cios z ktorego gospodarze juz sie nie podniesli. Ostatecznie Chelsea wygrala na trudnym terenie w Porto 1:3 i moze zapisac na swoje konto 3pkt. Bo dokladnym zbadaniu stanu zdrowia A.Robbena lekarze stwierdzili ze nie jest to popwazna kontuzja i zawodnik bedzie gotowy na nastepny mecz. Nastepny mecz Chelsea zagra na wyjezdzie z Realem Madryt z Lidze Mistrzow ! Miejmy nadzieje ze wynik bedzie rownie korzystny dla londynczykow jak ten dzis. Na koniec statystyka meczu FC Porto 1:3 Chelsea Londyn:

PostWysłany: Czw 20:13, 23 Sie 2007    Temat postu:

Dziś po ciężkim meczu Real Madryt pokonał Ac Milan na San Siro.
Stadion San Siro był w komplecie.Słuchać było tylko śpiewy fanów obu drużyn.Kibiców Królewskich było z 10 tysięcy.Już w czwartej minucie świetnym strzałem w prawy górny róg popisał się Pirlo.Mamy 1:0 dla Milanu.Dwie minuty pózniej Pato lecz nie umiał sytuacja wykorzystać.18 minuta rzut wolny dla przyjezdnych.Strzela Van Der Vaart lecz w mór.Piłka wypada na rzut rożny.Dośrodkowuje Van Der Vaart i mamy remis.Świętna głowka Sergio Ramosa.Do końca połowy nic praktycznie sie nie działo.Poczatek drugiej polowy to ataki Realu.W 51 minucie Villa ktory wszedł po przerwie sterzla bramke.Ale sędzia odgwizduje spalonego.W 55 minucie świetną okazje zmarnował Pato.W 59 minucie ataki gości przynoszą efekty.Prostopadłe podanie i faul na Van Nisterlooyu.Van Nisterlooy poza boiskiem.Dida wylatuje z boiska.Na bramke wchodzi Amelia.Do pilki podchodzi Van Der Vaart i pewnie strzela jedenastke.Potem Real zaczął grać spokojnie jednak stata na środku Diarry w 68 minucie przynosi poważne konsekwencje.Kaka popisuje się świetnym strzałem i mamy 2:2.Po chwili świetną sytuacja ponownie marnuje Pato.W 88 minucie błąd Gattuso wykorzystuje Robinho który podaje na czysto do Van Nisterlooya i mamy 3:2.Kibice Realu szaleją.I ostatni gwizdek.Niespodzianka na San Siro...
Gdyby nie czerwona kartka i faul Didy to bylo by nam cięzko wygrać ten mecz.Zresztą bez Didy męczyliśmy cię z Milanem.Ale udało się.Wygraliśmy.Jestem zadowolony z piłkarzy.Gratuluje trenerowi Milanu swietnej postawy swojego zespołu.Pato to piłkarz który zmarnował z 3,4 sytuacje w któych powinien zachować się lepiej.Pomógł nam bardzo w zwycięstwie-zakonczyl zadowolony Trener Realu Madryt!

PostWysłany: Pią 10:27, 24 Sie 2007    Temat postu:

W Pucharze Extra Ligi Real Madryt zremisował na Stade Gerlant w Lyonie 1:1.Bramkę dla przyjezdnych strzelił nikt inny jak Van Nisterlooy.Po jego zejściu gra w ataku nie szła już tak plynnie.
Van Nisterlooy strzelil bramke a potem dałem szanse zagrac atakowi Villa-Henry.To tylko puchar.Mamy przed sobą mecz u siebie i tam zagram takim samym skladem jak dziś tylko od poczatku wyjdą RvN-Henry-Villa.Zremisowaliśmy na wyjezdzie w pucharze i mysle że to dobry wynik choć moglo być lepiej.Sama gra zadowala choć nie jesteśmy do końca zgrani.Ale to dopiero początek.-zakończył Admin na konferencji prasowej i poszedł na zakupy z resztą piłkarzy Smile

Piaszczyn

Posty: 188

PostWysłany: Pią 10:42, 24 Sie 2007    Temat postu:

The Times: "Dzis odbyl sie mecz Pucharu Extra Ligi. W meczu Werderu Brema : Chelsea Londyn na Weserstadion padl wynik 2:1 dla gospodarzy. Smialo mozna stwierdzic iz jest to sensacja jednakze pozostaje mecz rewanzowy w ktorym londynczycy beda chcieli roztrzygnac na swoja strona losy dwu meczu.
Przyczyny przegranej Chelsea:
1. Czerwona kartka dla Alexa w momencie gdy Chelsea zlapala kontakt z Werderem (Bramka w 64' na 2:1 J.A.Reyesa) - czerwona kartka w 72'
2. Malo sytuacji podbramkowych
3. Lepsza postawa rywala
4. Wystawiony 2-gi sklad po ty by zaden zawodnik z 1-szego skladu nie doznal kontuzji.

Piaszczyn:"Napewno w meczu rewanzowym wystawie podstawowy sklad i to nie ulega watpliwosci ! Nie zamierzam odpasc z Werderem Brema ! To napewno nadszarpneloby zaufanie zarzadu wobec mojej osoby ! Werder jest dobra druzyna lecz nie dosc dobra by wyeliminowac Chelsea Londyn - potentata to wygrania wszystkiego ! " - zakonczyl manager Chelsea !

malak_p

Posty: 310

PostWysłany: Pią 11:15, 24 Sie 2007    Temat postu:

Po dzisiejszym meczu Fc Barcelony z Porto wygranym przez Katalończyków 2:1 ,trener malak_p powiedział : ''Jestem gotów sprzedać Lionela Messiego jedynie za dobrą oferte. Lionel ostatnio nie gra tak jakbym chciał, tak więc może go sprzedam Wink''